Serdecznie zapraszamy Państwa na zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Odbędzie się ono w sali gimnastycznej, w następujących godzinach:
godzina 8.30 - klasa 1J, klasy 2, klasa 3A, klasy 7
godzina 10.00 - klasa 3B, klasa 3C, klasy 4
godzina 10.30 - klasy 5 i klasy 6
Po spotkaniu w sali, Uczniowie i Uczennice wraz z Wychowawcą oraz Rodzicami udadzą się do swoich sal.
GALERIA
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 17:30
Strona www stworzona w kreatorze WebWave.