Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97

DNI JĘZYKÓW EUROPEJSKICH

W tygodniu 24-28.09.2018 obchodziliśmy w naszej szkole Dni Języków Europejskich i z tego powodu zaprosiliśmy do naszej szkoły specjalnego gościa: Panią Arabellę Ross - pół angielkę, pół irlandkę, która urodziła i wychowała się w Grecji. Pani Arabella poprowadziła zajęcia językowo-kulturowe z klasami 4-8 na temat podstaw języka greckiego, kultury i teatru greckiego, jak również tradycyjnych tańców greckich.

Uczniowie bardzo ciepło przyjęli naszego gościa i fantastycznie się bawili, a na koniec gorąco podziękowali Pani Arabelli za wizytę (napisali piękne kartki, jedną nawet w języku greckim i przynieśli drobne upominki z polskim akcentem). Nasz gość był bardzo wzruszony wspaniałą atmosferą panującą w naszej szkole:-)

Oprócz wizyty anglojęzycznego gościa z Grecji, uczniowie niektórych uczestniczyli w lekcji języka węgierskiego prowadzonego przez Skype, a dodatkowo klasa 8ac uczestniczyła w lekcji języka rosyjskiego dla początkujących w ramach Festiwalu Nauki.

Nauka języków nowożytnych jest bardzo ważna w naszej szkole, więc ogromnie się cieszymy się na każdą sposobność rozwijania nowych umiejętności językowych.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

 

 

 

 

 
Niepubliczna Szkola Podstawowa nr 97 * ul. Abramowskiego 4 * 02-659 Warszawa * tel. 22 853 36 60